Budowlany
Auto
Weselny
Zdrowia i Urody
Zoologiczny
Turystyczny
logotyp bazaru logotyp bazaru
Popularne wyszukiwania:
Dostępne już wkrótce!

O gazecie

Agencja Reklamowo-Wydawnicza Visual działa na Wielkopolskim rynku reklamy od 10 lat. Przez ten czas rozwinęliśmy naszą ofertę od jednej gazety wielobranżowej, do 6 wyspecjalizowanych tytułów, nawiązaliśmy współpracę z setkami firm oraz dotarliśmy do niezliczonej ilości odbiorców. Od początku charakteryzowała nas wysoka etyka biznesu i szacunek - zarówno do naszych partnerów jak i czytelników kolejnych tytułów. Zawsze także staraliśmy się wychodzić naprzeciw zmianom i nowinkom technologicznym, wprowadzając jako pierwsi z branży drukowane QR-kody, czy też przecierając szlaki innowacyjnymi stronami internetowymi.

AutoBazar powstał w roku 2008, wydzieliwszy się z wielobranżowego - choć głównie budowlanego - "Bazaru", po dostrzeżeniu zapotrzebowania klientów na bardziej wyspecjalizowane tytuły - w szczególności zorientowane na branżę motoryzacyjną. Szybko zyskał na popularności jako podręczne źródło informacji o wszystkim, co związane z czterema - a czasem i dwoma - kołami. Od wielu lat odbiorcy dowiadują się z niego informacji potrzebnych w każdej sytuacji - od rejestracji i ubezpiecznia pojazdu, przez najróżniejsze maści warsztaty i punkty z częściami, aż po myjnie i serwisy kluczy.

Jesteśmy pewni, że jeżeli tylko Państwa firma może zaliczyć się do którejkolwiek z obecnych tu kategorii, to łamy naszj gazety bez wątpienia są właściwym wyborem lokalnej reklamy drukowanej. Spory nakład, stabilna, równomierna sieć kolportażu oraz wieloletnia tradycja za którą idzie zaufanie, z pewnością przyniosą Państwu - jak i wielu innym firmom w naszej historii - wymierne korzyści.

Dla odwiedzającego

Dla firm - wersja gazetowa

Dla firm - wersja internetowa

  • o stronie
  • dlaczego my?
  • cennik
  • numery branż
  • Stronę firmy dostarczył serwis autobazar.info.pl.