Budowlany
Auto
Weselny
Zdrowia i Urody
Zoologiczny
Turystyczny
logotyp bazaru logotyp bazaru
Popularne wyszukiwania:
Dostępne już wkrótce!

Dlaczego "Auto Bazar" ?

Na tej stronie postaramy się pokrótce, w punktach wymienić głowne cechy i zalety reklamy w gazecie Auto Bazar, jak i we wszystkich gazetach "Bazar".

1. Nakład

Każda z gazet spod znaku "Bazar" wydawana jest w nakładzie 10 000 (dziesięciu tysięcy) egzemplarzy miesięcznie, przez co możemy dotrzeć do na prawdę dużej ilości odbiorców. Praktyka wskazuję, że nakład taki jest odpowiedni aby z jednej strony nie występowały większe braki, a z drugiej - gazety nie zalegały na półkach. Taka ilość, po trafieniu do odbiorców, tworzy imponującą bazę Państwa potencjalnych klientów.

2. Kolportaż

Nasze gazety kolportujemy w sieci kilkudziesięciu sprawdzonych, popularnych punktów takich jak stacje benzynowe czy markety, w Poznaniu i okolicach, w promieniu do 30 kilometrów, odwzorowując w ten sposób gradient intensywności działalności gospodarczej w regionie. Wspomniany wcześniej nakład dystrybuujemy równomiernie, 4 razy w miesiącu, aby możliwie zachować pełną dostępność tytułu, unikając przy tym stosów zalegających gazet na początku miesiąca. W wielu miejscach posiadamy także własne stojaki, pozwalające jeszcze lepiej wyeksponować gazety wraz z zawartością. Taki system pozwala nam docierać z Państwa ofertą w sposób stabilny i równomierny tam, gdzie warto. Dokładne informacje o punktach w dziale "kolportaż"

3. Specjalizacja

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, stawiamy na silnie wyspecjalizowane tytuły. Z wcześniejszego, wieloletniego doświadczenia z gazetami wielobranżowymi wiemy, że taka właśnie forma jest skuteczniejsza dla Państwa biznesu. Odbiorcy, nawet jeśli już sięgają po gazety typu "mydło i powidło", zazwyczaj większość zawartych tam ogłoszeń traktują jako "spam", zupełnie nieistotną papkę, treść wręcz śmieciową. Reklama w gazecie branżowej daje za to pewność, że każdy z przeglądających Państwa reklamę, jest choćby minimalnie, potencjalnie zainteresowany tym, co mają Państwo do zaoferowania. Ten właśnie model - co wynika z praktyki - przynosi też większe korzyści firmom.

4. Jakość

Nasze gazety charakteryzują się także najwyższą jakością wykonania - nigdy nie zamierzaliśmy, i nie zamierzamy, oszczędzać na komforcie odbiorców naszych pism. Odpowiedni typ i gramatura papieru sprawiają, że czytelnik od pierwszej chwili ma świadomość obcowania z wydawnictwem solidnym i wartościowym - w przeciwieństwie do gazet oszczędzających na papierze, sprawiających wrażenie mało ważnej ulotki. Dbamy także o jakość druku - możecie Państwo zapomnieć o przekłamanych kolorach, smugach czy kompletnie nieczytelnych drobnych czcionkach - reklama w Bazarze odda każdy, najdrobniejszy detal Państwa oferty.

5. Gratis

W "Bazarze" dbamy nie tylko o odbiorców, ale także o naszych partnerów. Bez względu na wielkość ogłoszenia, darmowe jest wykonanie przez profesjonalnego grafika projektu reklamy do gazety. Także reklama na naszej stronie - oferująca szereg korzyści - przyznawana jest nieodpłatnie wszystkim firmom obecnym w gazetach. Poza tym mamy dla Państwa cały system rabatów, które zależnie od wielkości i czasu nadawania ogłoszenia, mogą uczynić naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Interaktywny cennik uwzględniający owe rabaty znajdą Państwo pod tym linkiemPo bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z redakcją.

Dla odwiedzającego

Dla firm - wersja gazetowa

Dla firm - wersja internetowa

  • o stronie
  • dlaczego my?
  • cennik
  • numery branż
  • Stronę firmy dostarczył serwis autobazar.info.pl.